|
Productdetails:
|
| Voeding: | AC380, 50/60 Hz | Kleur en pagina: | Veelkleurig |
|---|---|---|---|
| Gebruik: | Binnen- en buitenreclame -veld | Compatibel besturingssysteem: | Windows 7 & Windows 10 |
| Sofware: | ONYX | Werkkracht van de machine: | 7 kW |
| Automatische rangschikking: | Automatisch | Geschikte stoftype: | Polyester & katoen |
| Media -verwerking: | Rol To Roll + Auto Feeding + Auto Roll Up | Inkttype: | Pigmentinkt en sublimatie-inkt |
| Markeren: | i3200 printkop sublimatie drukmachine,grootformaat textielprinter,digitale stoffenprinter met verwarmingseenheid |
||
| Resolutie (dpi) | Snelheid |
|---|---|
| 720*1200 dpi (4 doorgangen) | 78m²/u |
| 720*2400 dpi (8-pass) | 52m²/uur |
| 360*1200 dpi (2 doorgangen) | 136m²/uur |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Modeltype | CSR3200 |
| Printkop | 4 stuks i3200A1 |
| Inkt | Sublimatie-inkt, pigmentinkt |
| Aantal spuitmonden | (400 pijpen*8lijnen)*4head |
| Kleur | Dubbele CMYK |
| Printkop hoog | 1,5 mm/6 mm (verstelbaar) |
| Inkttoevoermodus | Continue inkttoevoer |
| Maximale materiaalbreedte | 3300 mm |
| Maximale afdrukbreedte | 3200 mm |
| Buitendiameter van de rol | 3 inch |
| Maximaal gewicht voor rolmateriaal | 100 kg |
| Interface | USB2.0 |
| RAM | 128M |
| Printervermogen | AC380V, 50/60 Hz |
| Stroom | Verwarming 3KW Printer 4 kW |
| Temperatuur | 30-32℃ |
| Vochtigheid | 40-60% (niet-condenserend) |
Contactpersoon: Mr. Wilson
Tel.: +86 13564765507
Fax: 86-21-34171649