|
Productdetails:
|
| Voeding: | AC380, 50/60 Hz | Kleur en pagina: | Veelkleurig |
|---|---|---|---|
| Gebruik: | Binnen- en buitenreclame -veld | Compatibel besturingssysteem: | Windows 7 & Windows 10 |
| Sofware: | ONYX | Werkkracht van de machine: | 7 kW |
| Automatische rangschikking: | Automatisch | Geschikte stoftype: | Polyester & katoen |
| Media -verwerking: | Rol To Roll + Auto Feeding + Auto Roll Up | Inkttype: | Sublimatie- en pigmentinkt |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model type | CSR3200 |
| Printkop | 4 stuks i3200A1 |
| Inkt | Sublimatie inkt, pigment inkt |
| Aantal nozzles | (400 nozzles*8 lijnen)*4 koppen |
| Kleur | Dubbele CMYK |
| Printkop hoogte | 1.5mm/6mm (instelbaar) |
| Inkttoevoer modus | Continue inkttoevoer |
| Max materiaal breedte | 3300mm |
| Max printbreedte | 3200mm |
| Rol buitendiameter | 3 inch |
| Maximaal gewicht voor rol materiaal | 100kg |
| Interface | USB2.0 |
| RAM | 128M |
| Printer Stroom | AC380V ,50/60HZ |
| Vermogen | Verwarmer 3KW Printer 4KW |
| Temperatuur | 30-32℃ |
| Vochtigheid | 40-60%(Niet-condenserend) |
| Resolutie (dpi) | Snelheid |
|---|---|
| 720*1200dpi (4 pass) | 78m²/h |
| 720*2400dpi (8 pass) | 52m²/h |
| 360*1200dpi (2 pass) | 136m²/h |
Contactpersoon: Mr. Wilson
Tel.: +86 13564765507
Fax: 86-21-34171649