|
Productdetails:
|
| Media -verwerking: | Rol To Roll + Auto Feeding + Auto Roll Up | Inkttype: | Sublimatie -inkt, pigment inkt |
|---|---|---|---|
| Voeding: | AC380, 50/60 Hz | Kleur en pagina: | Veelkleurig |
| Gebruik: | Binnen- en buitenreclame -veld | Compatibel besturingssysteem: | Windows 7 & Windows 10 |
| Sofware: | ONYX | Werkkracht van de machine: | 7 kW |
| Automatische rangschikking: | Automatisch | Geschikte stoftype: | Polyester & katoen |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Modeltype | CSR3200 |
| Afdrukkop | 4 stuks i3200A1 |
| Inkt | Sublimatie-inkt, pigmentinkt |
| Aantal sproeiers | (400 sproeiers*8 lijnen) *4 koppen |
| Kleur | Dual CMYK |
| Hoog drukken | 1.5 mm/6 mm (instelbaar) |
| Inktleveringsmodus | Continu inklevering |
| Maximale materiaalbreedte | 3300 mm |
| Maximale afdrukbreedte | 3200 mm |
| Buitendeurs van de rol | 3 inch |
| Maximaal gewicht voor rollen | 100 kg |
| Interface | USB2.0 |
| RAM | 128M |
| Vermogen van de printer | AC380V, 50/60HZ |
| Kracht | Verwarming 3 kW Drukker 4 kW |
| Temperatuur | 30-32°C |
| Vochtigheid | 40-60% ((niet-condenserend) |
| Resolutie (dpi) | Versnelling |
|---|---|
| 720*1200 dpi (4 pass) | 78 m2/h |
| 720*2400dpi (8 pass) | 52 m2/h |
| 360*1200dpi (2 pass) | 136 m2/h |
Contactpersoon: Mr. Wilson
Tel.: +86 13564765507
Fax: 86-21-34171649