|
Productdetails:
|
| Geschikte stoftype: | Polyester & katoen | Media -verwerking: | Rol To Roll + Auto Feeding + Auto Roll Up |
|---|---|---|---|
| Inkttype: | Sublimatie -inkt, pigment inkt | Voeding: | AC380, 50/60 Hz |
| Kleur en pagina: | Veelkleurig | Gebruik: | Binnen- en buitenreclame -veld |
| Compatibel besturingssysteem: | Windows 7 & Windows 10 | Sofware: | ONYX |
| Werkkracht van de machine: | 7 kW | Automatische rangschikking: | Automatisch |
| Resolutie (dpi) | Snelheid |
|---|---|
| 720*1200dpi (4 pass) | 78m²/u |
| 720*2400dpi (8 pass) | 52m²/u |
| 360*1200dpi (2 pass) | 136m²/u |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Modeltype | CSR3200 |
| Printkop | 4 stuks i3200A1 |
| Inkt | Sublimatie-inkt, pigmentinkt |
| Aantal nozzles | (400 nozzles*8 lijnen)*4 koppen |
| Kleur | Dubbele CMYK |
| Hoogte printkop | 1,5 mm/6 mm (instelbaar) |
| Modus inkttoevoer | Continue inkttoevoer |
| Maximale materiaaldikte | 3300 mm |
| Maximale printbreedte | 3200 mm |
| Diameter rol | 3 inch |
| Maximaal gewicht voor rolmateriaal | 100 kg |
| Interface | USB2.0 |
| RAM | 128 MB |
| Printer Vermogen | AC380V, 50/60HZ |
| Vermogen | Verwarmer 3KW Printer 4KW |
| Temperatuur | 30-32℃ |
| Vochtigheid | 40-60% (niet-condenserend) |
Contactpersoon: Mr. Wilson
Tel.: +86 13564765507
Fax: 86-21-34171649