|
Productdetails:
|
| Gebruik: | Binnen- en buitenreclame -veld | Compatibel besturingssysteem: | Windows 7 & Windows 10 |
|---|---|---|---|
| Sofware: | ONYX | Werkkracht van de machine: | 7 kW |
| Automatische rangschikking: | Automatisch | Geschikte stoftype: | Polyester & katoen |
| Media -verwerking: | Rol To Roll + Auto Feeding + Auto Roll Up | Inkttype: | Sublimatie -inkt, pigment inkt |
| Voeding: | AC380, 50/60 Hz | Kleur en pagina: | Veelkleurig |
| Markeren: | Epson I3200 digitale textieldrukker,milieuvriendelijk textielprintingsysteem,digitale textieldrukker voor fabrieken |
||
Geavanceerd digitaal weefselprintsysteem ontworpen voor textielfabrieken, met milieuvriendelijke werking en krachtige i3200-printkoppen.
| Resolutie (dpi) | Versnelling |
|---|---|
| 720×1200 dpi (4 passages) | 78 m2/h |
| 720×2400 dpi (8 pass) | 52 m2/h |
| 360×1200 dpi (2 passages) | 136 m2/h |
| Modeltype | CSR3200 |
| Afdrukkop | 4 stuks i3200A1 |
| Soorten inkt | Sublimatie-inkt, pigmentinkt |
| Aantal sproeiers | (400 sproeiers × 8 lijnen) × 4 koppen |
| Kleurconfiguratie | Dual CMYK |
| Hoogte van het kopstuk | 1.5 mm/6 mm (instelbaar) |
| Inktleveringsmodus | Continu inklevering |
| Maximale materiaalbreedte | 3300 mm |
| Maximale afdrukbreedte | 3200 mm |
| Ronde buitendiameter | 3 inch |
| Maximaal rolgewicht | 100 kg |
| Interface | USB 2.0 |
| RAM | 128M |
| Vermogen van de printer | AC380V, 50/60HZ |
| Energieverbruik | Verwarming: 3 kW, printer: 4 kW |
| Werktemperatuur | 30-32°C |
| Werkvochtigheid | 40-60% (niet-condenserend) |
Contactpersoon: Mr. Wilson
Tel.: +86 13564765507
Fax: 86-21-34171649