|
Productdetails:
|
| Kleur & Pagina:: | Veelkleurig | Gebruik: | Binnen- en buitenreclame -veld |
|---|---|---|---|
| Compatibel besturingssysteem: | Windows 7 & Windows 10 | Sofware: | ONYX |
| Werkkracht van de machine: | 9 kW | Automatische rangschikking: | Automatisch |
| Geschikte stoftype: | katoen & polyester | Media -verwerking: | Rol To Roll + Auto Feeding + Auto Roll Up |
| Inkttype: | Pigmentinkt en sublimatie-inkt | Voeding: | AC380, 50/60 Hz |
| Markeren: | 126-inch industriële stoffenplotter,kleurechtdruk sublimatieprinter met hoge resolutie,KJ4B-QL printkop plotter |
||
Productnaam: Hot Sale 126inch Industriële KJ4B-QL Printkop Hoge Resolutie Stof Plotter Sublimatie Printer
Machine werksnelheid:
Machine Attributen Gegevens:
| Productparameter | |
| Modeltype | CSR3200 |
| Printkop | 4 stuks KJ4B-QL |
| Inkt | Sublimatie-inkt, pigmentinkt |
| Aantal nozzles | 2656 nozzles |
| Kleur | CMYK |
| Printkop hoogte | 1.5mm/6mm (instelbaar) |
| Inkttoevoermodus | Continue inkttoevoer |
| Maximale materiaalbreedte | 3300mm |
| Maximale afdrukbreedte | 3200mm |
| Rol buitendiameter | 3 inch |
| Maximaal gewicht voor rolmateriaal | 100kg |
| Interface | USB2.0 |
| RAM | 128M |
| Printer Vermogen | AC380V, 50/60HZ |
|
Vermogen |
Verwarmer 3KW |
| Printer 6KW | |
| Temperatuur | 30-32℃ |
| Vochtigheid | 40-60%(Niet-condenserend) |
Belangrijkste Kenmerken:
Printkop: 4 stuks KJ4B-QL Printkoppen, hogere snelheid, langere levensduur van de kop. Veerprintfunctie beschikbaar, printkopcorrectie en tegenpunt zijn eenvoudiger. Intelligente reinigingsservice voor printkoppen, biedt veilige en handige reinigings- en beschermingsfunctie voor printkoppen.
X-as en Y-as:
X-as en Y-as gebruiken AC servomotoren.
Geleiderail: Gebruikt HIWIN stille geleiderail. Duits IGUS stille sleepketting maakt uw printomgeving stiller.
![]()
![]()
Machine Voordelen:
![]()
Voordelen van negatieve druk:
1) Inkttoevoersysteem is afgedicht, machine kan onder constante druk werken
2) Kan zorgen voor stabiele werking van de machine
3) Printkoppen zonder verstopping van nozzles tijdens het werken
4) Geen noodzaak om de printkop frequent te wassen
5) Machine kan lange tijd zweven tijdens de werkperiode
Veelgestelde Vragen:
1) Hoe kan ik een bestelling plaatsen?
A: Neem contact met ons op over uw bestelgegevens, wij bereiden de PI voor.
2) Hoe kan ik u betalen?
A: Meestal accepteren we T/T, Western Union
3) Als ik de machine koop, kunt u dan ook de inkt, materiaal, etc. leveren?
A: Ja zeker, gebruik alstublieft de originele inkt, het is beter voor het onderhoud van de printer, we kunnen ook het gerelateerde materiaal leveren.
4) Ik wil een nieuw bedrijf starten, kunt u mij ideeën geven?
A: Ja, dat kunnen we, vertel me alsjeblieft welke producten je wilt maken en je verzoek, we kunnen je enkele projecten aanbieden.
5) Hoe zit het met de after-sales service?
A: Machinegarantie 12 maanden, printkoppen hebben geen garantie. We leveren de online technologie, zelfs als de machine buiten garantie is.
Professionele Service:
![]()
![]()
SAER COLOR herdefinieert servicenormen en verbetert de klantervaring in alle aspecten:
1.SAER heeft meer dan 20 jaar ervaring in buitenlandse handel, gericht op de binnenlandse printerindustrie. We zijn betrouwbaar, vertrouwd, onafhankelijk onderzoek en ontwikkeling, de reputatie in de branche is ongeëvenaard;2.
365 dagen klantenservice en online after-sales service, kan één-op-één service leveren.3. Biedt wereldwijde installatiediensten, zorgt ervoor dat elke klant de installatie binnen 5 dagen voltooit en kan beginnen met printen
4.
Professioneel team maakt paklijst, vrachtbrief, handelsfactuur, certificaat van oorsprong, verpakkingsverklaring, etc. Om ervoor te zorgen dat klanten zich geen zorgen hoeven te maken over douaneafhandeling en levering.Logistieke Service:
Toepassingsindustrie:
![]()
Kledingindustrie: proefdruk of karakterpatroon van kleurendruk.
![]()
Contactpersoon: Mr. Wilson
Tel.: +86 13564765507
Fax: 86-21-34171649