|
Productdetails:
|
| Kleur en pagina: | Veelkleurig | Gebruik: | Binnen- en buitenreclame -veld |
|---|---|---|---|
| Compatibel besturingssysteem: | Windows 7 & Windows 10 | Sofware: | ONYX |
| Werkkracht van de machine: | 9 kW | Automatische rangschikking: | Automatisch |
| Geschikte stoftype: | katoen & polyester | Media -verwerking: | Rol To Roll + Auto Feeding + Auto Roll Up |
| Inkttype: | Sublimatie-inkt en pigmentinkt | Voeding: | AC380, 50/60 Hz |
| Markeren: | industriële grootformaat textielprinter,sublimatieprinter met KJ4B-QL printkop,Digitale textiel-sublimatie-drukmachine |
||
Productnaam:Digitale textielprinter met industriële kop en sublimatieprinter met printerkop KJ4B-QL
Specificaties van de printer:
| Productparameter | |
| Modeltype | CSR3200 |
| Afdrukkop | 4 stuks KJ4B-QL |
| Inkt | Sublimatie-inkt, pigmentinkt |
| Aantal sproeiers | 2656 sproeiers |
| Kleur | CMYK |
| Hoog drukken | 1.5 mm/6 mm (instelbaar) |
| Inktleveringsmodus | Continu inklevering |
| Maximale materiaalbreedte | 3300 mm |
| Maximale afdrukbreedte | 3200 mm |
| Buitendeurs van de rol | 3 inch |
| Maximaal gewicht voor rollen | 100 kg |
| Interface | USB2.0 |
| RAM | 128M |
| Vermogen van de printer | AC380V, 50/60HZ |
|
Kracht |
Verwarming 3 kW |
| Drukker 6 kW | |
| Temperatuur | 30-32°C |
| Vochtigheid | 40-60% ((niet-condenserend) |
Werkingssnelheid:
Onze Machine Voordelen:
![]()
Hoofdkenmerken:
Gidsrail:Gebruik HIWIN stomme geleidingsrail Duitsland IGUS stille slepen keten maken uw print omgeving meer rustig.
X-as en Yaxis:
De X-as en de Y-as maken gebruik van wisselstroom servomotoren.
Afdrukkop: 4 stuks KJ4B-QLPrintkoppen, snellere snelheid, langere levensduur van de koppen. Feather print functie beschikbaar, printkoppen correctie en tegenpunt zijn gemakkelijker. Intelligente printkop reiniging service,een veilige en handige printkopreinigings- en beschermingsfunctie leveren.
![]()
![]()
Vragen:
1) Als ik de machine koop, kunt u dan ook de inkt, het materiaal, etc. leveren?
A: Ja zeker, gebruik de originele inkt, het is beter voor het onderhoud van de printer, we kunnen het relate materiaal ook leveren.
2) Hoe zit het met de after-sale service?
A: garantie van de machine 12 maanden, printerkoppen zijn geen garantie.
3) Hoe kan ik bestellen?
A: Neem contact met ons op over de details van uw bestelling, we zullen de PI voorbereiden.
4) Hoe kan ik je betalen?
A: We accepteren T/T, Western Union.
5) Ik wil een nieuw bedrijf openen, kun je me wat ideeën geven?
A: Ja, we kunnen, vertel me welke producten u wilt maken, en uw verzoek, we kunnen u een aantal projecten aanbieden.
Professionele dienst:
![]()
![]()
SAER COLOR herdefinieert service-standaarden en verbetert de klantbeleving in alle aspecten:
1.SAER heeft mWij zijn betrouwbaar, betrouwbaar, onafhankelijk in onderzoek en ontwikkeling, de reputatie van de industrie is ongeëvenaard.
2.Professionele team maakt verpakkingslijst, vrachtbrief, commerciële factuur, certificaat van oorsprong, verpakkingsverklaring, enz. Om ervoor te zorgen dat klanten geen zorgen hebben over de inklaring en levering.
3.365 dagen klantenservice en after-sales online service, kan leveren voor een-op-een service.
4.Bereiken van wereldwijde installatiediensten,zorg ervoor dat elke klant de installatie binnen 5 dagen voltooit en kan beginnen met printen
Logistieke dienst:
![]()
Toepassingssector:
![]()
Contactpersoon: Mr. Wilson
Tel.: +86 13564765507
Fax: 86-21-34171649