|
Productdetails:
|
| Inkttype: | Sublimatie-inkt en pigmentinkt | Voeding: | AC380, 50/60 Hz |
|---|---|---|---|
| Kleur en pagina: | Veelkleurig | Gebruik: | Binnen- en buitenreclame -veld |
| Compatibel besturingssysteem: | Windows 7 & Windows 10 | Sofware: | ONYX |
| Werkkracht van de machine: | 9 kW | Automatische rangschikking: | Automatisch |
| Geschikte stoftype: | katoen & polyester | Media -verwerking: | Rol To Roll + Auto Feeding + Auto Roll Up |
| Markeren: | met een vermogen van niet meer dan 50 W,Sublimatieprinter KJ4B-QL,katoen polyester textielprinter |
||
Productnaam: High-Speed Multi-Pass Textiel Digitale Printer met KJ4B-QL Printkoppen voor Katoen en Polyester Stof Geavanceerde Productie
Machine Specificaties:
| Product Parameter | |
| Model type | CSR3200 |
| Printkop | 4 stuks KJ4B-QL |
| Inkt | Sublimatie inkt, pigment inkt |
| Aantal nozzles | 2656 nozzles |
| Kleur | CMYK |
| Printkop hoogte | 1.5mm/6mm (instelbaar) |
| Inkttoevoermodus | Continue inkttoevoer |
| Max materiaalbreedte | 3300mm |
| Max printbreedte | 3200mm |
| Rol buitendiameter | 3 inch |
| Maximaal gewicht voor rolmateriaal | 100kg |
| Interface | USB2.0 |
| RAM | 128M |
| Printer Vermogen | AC380V ,50/60HZ |
|
Vermogen |
Verwarmer 3KW |
| Printer 6KW | |
| Temperatuur | 30-32℃ |
| Vochtigheid | 40-60%(Niet-condenserend) |
Machine werksnelheid:
Machine Voordelen:
![]()
Belangrijkste Kenmerken :
Geleiderail: Gebruikt HIWIN mute geleiderail. Duits IGUS stille sleepketting maakt uw printomgeving stiller .
Printkop: 4 stuks KJ4B-QL Printkoppen, snellere snelheid, langere levensduur van de kop. Veerprintfunctie beschikbaar, printkopcorrectie en tegenpunt zijn eenvoudiger. Intelligente printkopreinigingsservice, biedt veilige en handige printkopreinigings- en beschermingsfunctie.
X-as en Y-as:
X-as en Y-as gebruiken AC servomotoren.
![]()
![]()
Veelgestelde Vragen:
1) Als ik de machine koop, kunt u dan ook de inkt, materiaal, etc. leveren?
A: Ja zeker, gebruik alstublieft de originele inkt, het is beter voor het onderhoud van de printer, we kunnen ook het gerelateerde materiaal leveren.
2) Hoe zit het met de after-sales service?
A: Machinegarantie 12 maanden, printkoppen hebben geen garantie. We leveren online technologie, zelfs als de machine buiten garantie is.
3) Hoe kan ik een bestelling plaatsen?
A: Neem contact met ons op over uw bestelgegevens, wij bereiden de PI voor.
4) Hoe kan ik u betalen?
A: Meestal accepteren we T/T, Western Union
5) Ik wil een nieuw bedrijf starten, kunt u mij wat ideeën geven?
A: Ja, dat kunnen we, vertel me alsjeblieft welke producten je wilt maken en je verzoek, we kunnen je wat projecten aanbieden.
Professionele Service:
![]()
![]()
SAER COLOR herdefinieert servicenormen en verbetert de klantervaring in alle aspecten:
1.SAER heeft meer dan 20 jaar buitenlandse handelservaring, gericht op de binnenlandse printerindustrie. We zijn betrouwbaar, vertrouwd, onafhankelijk onderzoek en ontwikkeling, de reputatie in de branche is ongeëvenaard;2.
365 dagen klantenservice en online after-sales service, kan één-op-één service leveren.3. Biedt wereldwijde installatieservices, zorgt ervoor dat elke klant de installatie binnen 5 dagen voltooit en kan beginnen met printen
4.
Professioneel team maakt paklijst, vrachtbrief, handelsfactuur, certificaat van oorsprong, verpakkingsverklaring, etc. Om ervoor te zorgen dat klanten zich geen zorgen hoeven te maken over douaneafhandeling en levering.Logistieke Service:
Toepassingsindustrie:
![]()
Kledingindustrie: printen van samples of karakterpatronen van kleurendruk.
![]()
Contactpersoon: Mr. Wilson
Tel.: +86 13564765507
Fax: 86-21-34171649