|
Productdetails:
|
| Gebruik: | Binnen- en buitenreclame -veld | Compatibel besturingssysteem: | Windows 7 & Windows 10 |
|---|---|---|---|
| Sofware: | ONYX | Werkkracht van de machine: | 7 kW |
| Automatische rangschikking: | Automatisch | Geschikte stoftype: | katoen & polyester |
| Media -verwerking: | Rol To Roll + Auto Feeding + Auto Roll Up | Inkttype: | Sublimatie-inkt en pigmentinkt |
| Voeding: | AC380, 50/60 Hz | Kleur en pagina: | Veelkleurig |
| Markeren: | katoen polyester textiel inkjet printer,High Speed Textile Printing Machine,direct to fabric plotter met garantie |
||
Productnaam: Textielinkjetprinter voor hoge snelheid, 100% katoen of polyester, direct op stof plotter
Werksnelheid printer:
Machine specificaties:
| Productparameter | |
| Modeltype | CSR3200 |
| Printkop | 4 stuks i3200 A1 |
| Inkt | Sublimatie-inkt, pigmentinkt |
| Aantal nozzles | (400 nozzles*8 lijnen)*4 koppen |
| Kleur | Dubbele CMYK |
| Hoogte printkop | 1,5 mm/6 mm (instelbaar) |
| Inkttoevoermodus | Continue inkttoevoer |
| Maximale materiaaldikte | 3300 mm |
| Maximale afdrukbreedte | 3200 mm |
| Diameter rol | 3 inch |
| Maximaal gewicht voor rolmateriaal | 100 kg |
| Interface | USB2.0 |
| RAM | 128 MB |
| Printervoeding | AC380V, 50/60HZ |
|
Vermogen |
Verwarmer 3KW |
| Printer 4KW | |
| Temperatuur | 30-32°C |
| Vochtigheid | 40-60% (niet-condenserend) |
Machine voordelen:
![]()
Belangrijkste kenmerken:
Geleiderail: Gebruikt HIWIN stille geleiderail. Duits IGUS stille sleepketting maakt uw printomgeving stiller.
Printkop: Vier Epson printkoppen, hogere snelheid, langere levensduur van de kop. Feather printfunctie beschikbaar, printkopcorrectie en tegenpunt zijn eenvoudiger. Intelligente reinigingsservice voor printkoppen, biedt veilige en handige reinigings- en beschermingsfunctie voor printkoppen.
X-as en Y-as:
X-as en Y-as gebruiken AC servomotoren.
![]()
![]()
Veelgestelde vragen:
1) Als ik de machine koop, kunt u dan ook de inkt, materiaal, etc. leveren?
A: Ja zeker, gebruik alstublieft de originele inkt, het is beter voor het onderhoud van de printer, we kunnen ook het gerelateerde materiaal leveren.
2) Ik wil een nieuw bedrijf starten, kunt u mij ideeën geven?
A: Ja, dat kunnen we, vertel me alsjeblieft welke producten je wilt maken en je verzoek, we kunnen je enkele projecten aanbieden.
3) Hoe zit het met de after-sales service?
A: Machinegarantie 12 maanden, printkoppen hebben geen garantie. We leveren online technologie, zelfs als de machine buiten garantie is.
4) Hoe kan ik een bestelling plaatsen?
A: Neem contact met ons op over uw bestelgegevens, wij bereiden de PI voor.
5) Hoe kan ik u betalen?
A: Meestal accepteren we T/T, Western Union
Professionele service:
![]()
![]()
SAER COLOR herdefinieert servicenormen en verbetert de klantervaring in alle aspecten:
1.SAER heeft meer dan 20 jaar ervaring in de buitenlandse handel, gericht op de binnenlandse printerindustrie. We zijn betrouwbaar, vertrouwd, onafhankelijk onderzoek en ontwikkeling, de reputatie in de branche is ongeëvenaard;2.
365 dagen klantenservice en online after-sales service, kan een-op-een service leveren.3. Biedt wereldwijde installatieservices, zorg ervoor dat elke klant de installatie binnen 5 dagen voltooit en kan beginnen met printen
4.
Professioneel team maakt paklijst, vrachtbrief, handelsfactuur, certificaat van oorsprong, verpakkingsverklaring, etc. Om ervoor te zorgen dat klanten zich geen zorgen hoeven te maken over douaneafhandeling en levering.Logistieke service:
Toepassingsindustrie:
![]()
Kledingindustrie: monsterprint of karakterpatroon van kleurendruk.
![]()
Contactpersoon: Mr. Wilson
Tel.: +86 13564765507
Fax: 86-21-34171649