|
Productdetails:
|
| Automatische rangschikking: | Automatisch | Geschikte stoftype: | Polyester & katoen |
|---|---|---|---|
| Media -verwerking: | Rol To Roll + Auto Feeding + Auto Roll Up | Inkttype: | Sublimatie -inkt, pigment inkt |
| Voeding: | AC380, 50/60 Hz | Kleur en pagina: | Veelkleurig |
| Gebruik: | Binnen- en buitenreclame -veld | Compatibel besturingssysteem: | Windows 7 & Windows 10 |
| Sofware: | ONYX | Werkkracht van de machine: | 7 kW |
| Markeren: | Sublimatieprinter met rol tot rol,textielprintsysteem met garantie,Vlaggedrukker 8 koppen |
||
Productnaam: SAER COLOR Fabriek Competitieve Prijs Roll-to-Roll Sublimatie Printer 4 & 8 Printkoppen Textiel Print Systeem
Belangrijkste Kenmerken:
X-as en Y-as:
X-as en Y-as maken gebruik van AC servomotoren.
Geleiderail: Gebruik van HIWIN stille geleiderail. Duitse IGUS stille sleepketting maakt uw printomgeving stiller.
Printkop: Vier Epson Printkoppen, hogere snelheid, langere levensduur van de kop. Veerprintfunctie beschikbaar, printkopcorrectie en tegenpunt zijn eenvoudiger. Intelligente printkopreinigingsservice, biedt veilige en handige printkopreiniging en beschermingsfunctie.
Machine Specificaties:
| Productparameter | |
| Modeltype | CSR3200 |
| Printkop | 4 stuks i3200A1 |
| Inkt | Sublimatie inkt, pigment inkt |
| Aantal nozzles | (400 nozzles*8 lijnen)*4 koppen |
| Kleur | Dubbele CMYK |
| Printkop hoogte | 1.5mm/6mm (instelbaar) |
| Inkttoevoermodus | Continue inkttoevoer |
| Maximale materiaalbreedte | 3300mm |
| Maximale printbreedte | 3200mm |
| Rol buitendiameter | 3 inch |
| Maximaal gewicht voor rolmateriaal | 100kg |
| Interface | USB2.0 |
| RAM | 128M |
| Printer Stroom | AC380V, 50/60HZ |
| Vermogen | Verwarmer 3KW |
| Printer 4KW | |
| Temperatuur | 30-32°C |
| Vochtigheid | 40-60% (Niet-condenserend) |
Printer werksnelheid:
Voordelen:
Veelgestelde Vragen:
1) Hoe kan ik een bestelling plaatsen?
A: Neem contact met ons op over uw bestelgegevens, wij zullen de PI voorbereiden.
2) Hoe kan ik u betalen?
A: Meestal accepteren we T/T, Western Union
3) Als ik de machine koop, kunt u dan ook de inkt, materiaal, etc. leveren?
A: Ja zeker, gebruik alstublieft de originele inkt, het is beter voor het onderhoud van de printer, we kunnen ook het gerelateerde materiaal leveren.
4) Ik wil een nieuw bedrijf starten, kunt u mij wat ideeën geven?
A: Ja, dat kunnen we, vertel me alsjeblieft welke producten je wilt maken en je verzoek, we kunnen je wat projecten aanbieden.
5) Hoe zit het met de after-sales service?
A: Machinegarantie 12 maanden, printkoppen hebben geen garantie. We leveren de online technologie, zelfs als de machine buiten garantie is.
Logistieke Service:
![]()
Professionele Service:
![]()
![]()
Toepassingsindustrie:
![]()
Contactpersoon: Mr. Wilson
Tel.: +86 13564765507
Fax: 86-21-34171649